2 min. czytania

Mitsubishi Colt w Berlinie – Bartek Topa

Dołączcie do Bartka Topy, który za kierownicą Mitsubishi Colt poznaje zielone oblicze Berlina. Nasz nowy model poprowadzi Bartka szlakiem parków, ogrodów i miejskich ogródków. Zobaczcie, że Berlin jest cały czas w ruchu!

Bartek Topa: Berlin – miejsce premiery nowego modelu Mitsubishi Colt, to wzór zrównoważonego ekologicznie miasta. Plan zachowania i powiększenia przestrzeni zielonych stale przekształca to niegdyś przemysłowe miasto w zieloną metropolię. Komfortowo podróżując oszczędnym Mitsubishi Coltem przekonuję się, że bogactwo zieleni – w tym publicznych parków i miejskich ogródków – jest tutaj integralną częścią stylu życia.

Nasz nowy model charakteryzuje szereg zalet, które wyróżniają go na tle konkurencji i sprawiają, że nowe Mitsubishi Colt naprawdę chce się poznać. Zapraszamy do świata najbardziej zaawansowanego samochodu z segmentu B z pięcioletnią gwarancją!

Podążając za najnowszymi trendami i oczekiwaniami klientów, Mitsubishi Colt oferuje samoładujący się napęd hybrydowy EVO hybrid. Wyróżnia go najwyższa moc (aż 143KM) spośród konkurentów oraz fakt, że Mitsubishi – jako jedyna marka w tej klasie aut – oferuje na niego pięcioletnią gwarancję (ośmioletnią na akumulator trakcyjny).

Nowe Mitsubishi Colt to również auto, które z powodzeniem odegra rolę małego auta rodzinnego – a to, między innymi, dzięki jednemu z największych w tej klasie bagażników! Jego pojemność w tym modelu wynosi zawrotne 391 litrów, a łączna pojemność licznych schowków daje mu dodatkowe 26 litrów pojemności. To wszystko, w połączeniu z przestronną kabiną i łatwo dostępną tylną kanapą (dzięki szeroko otwierającym się drzwiom) daje wyjątkowo komfortowe auto miejskie klasy B.

Mieszkańcy miast z pewnością docenią też system Park Assist. Ta innowacyjna technologia pozwala wyszukać dostępne miejsca parkingowe: prostopadłe, równoległe, a nawet ukośne! Park Assist automatycznie parkuje auto oraz pozwala bezpiecznie i automatycznie wyjechać z miejsca postojowego, samodzielnie obracając kierownicą.

Mitsubishi Colt to prawdziwe Mitsubishi. W tradycję marki wpisuje go mnogość technologii, jakie zostały zastosowane na pokładzie – między innymi system kamer 360 stopni, system monitorowania martwego pola, system autonomicznego parkowania, system wspomagania utrzymania na pasie ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych oraz wiele, wiele innych.

Do tego dochodzi nasza znana i doceniana oferta opieki posprzedażowej, będąca obietnicą legendarnej niezawodności aut Mitsubishi. W jej skład wchodzi między innymi pięcioletnia gwarancja mechaniczna z limitem 100 000 km (uznawana za jedną z najlepszych na rynku) oraz darmowy pakiet usług Assistance na 5 lat, który wspiera kierowców Mitsubishi w każdym zdarzeniu drogowym, zapewniając spokój podczas każdej podróży. Zaledwie kilku producentów aut miejskich oferuje podobny zakres ochrony – a to naprawdę istotny atut naszej oferty. Do zobaczenia w salonach Mitsubishi!

Poznaj lepiej naszych bohaterów:
Bartek Topa: Aktor, producent filmowy
Samochód: Mitsubishi Colt 2023

Autorzy:
Zdjęcia, reżyseria, montaż: Kamil Nowak
Scenariusz, produkcja: Kinga Ossowska
Asystent operatora obrazu, ostrzyciel: Jędrek Lisowski
Fotosy: Monika Kozłowska
Scouting, produkcja: Andrzej Miękus 
Udźwiękowienie: Filip Kuncewicz