2 min. czytania

Mitsubishi Colt w Berlinie – Ania Cieślak

Dołączcie do Ani Cieślak, która pokaże Wam artystyczną i inspirującą stronę Berlina. Zobaczcie, jak nowoczesne Mitsubishi Colt dzielnie spisuje się w jednej z najciekawszych europejskich stolic!

Ania Cieślak: Berlin – miejsce, gdzie odbywa się europejska premiera modelu Mitsubishi Colt, to intrygujący artystyczny tygiel. Uliczna sztuka przejęła tu we władanie większość murów i ścian. Nowoczesne Mitsubishi Colt pomaga mi odkrywać najciekawsze zakątki tego miasta, które dosłownie tętni twórczą energią. Mój hybrydowy towarzysz płynnie prowadzi mnie po streetartowym szlaku, i nawet za mnie parkuje!

Płynność jazdy wspomniana przez Anię Cieślak, to wielki atut w przypadku jazdy po mieście. Hybrydowy napęd pozwala zredukować spalanie i ekonomiczniej poruszać się po zatłoczonych ulicach. A jeżeli natężenie ruchu stanie się zbyt przytłaczające, systemy bezpieczeństwa odpowiedzialne za monitorowanie przestrzeni dookoła pojazdu pomogą Wam odnaleźć się na drodze.

Podczas jazdy po streetartowym szlaku na pewno ważna będzie też muzyczna inspiracja – a z pokładowymi systemami Apple Carplay i Android Auto integracja smartfona z centrum rozrywki jest prosta jak nigdy. A dzięki indukcyjnej ładowarce do smartfonu Wasze telefony będą zawsze gotowe by zrobić niesamowite zdjęcie i podzielić się nim ze znajomymi.

Warto pamiętać, że Mitsubishi dba o swoich kierowców w trakcie podróży – nawet tych zagranicznych. Kupując nowe Mitsubishi Colt zostaniecie również objęci Zobowiązaniem Serwisowym Mitsubishi. W jego skład wchodzi między innymi pięcioletnia gwarancja mechaniczna z limitem 100 000 km (uznawana za jedną z najlepszych na rynku) oraz darmowy pakiet usług Assistance na 5 lat, który wspiera kierowców Mitsubishi w każdym zdarzeniu drogowym, zapewniając spokój podczas każdej podróży.

Mitsubishi Colt to doskonałe auto do miasta, a jego projektanci tworzyli ten model z myślą o bolączkach typowych dla tej klasy samochodu. Jednym z mankamentów samochodów tej klasy jest niewielka przestrzeń bagażowa – nowe Mitsubishi Colt rozwiązuje ten problem dzięki jednemu z największych w tej klasie bagażników. Pojemność bagażnika w tym modelu to aż 391 litrów, wspierane przez dodatkowe 26 litrów pojemności w pozostałych schowkach. Dodajmy do tego przestronną kabinę i szeroko otwierane tylne drzwi, dające łatwy dostęp do tylnej kanapy, a otrzymamy naprawdę komfortowe auto miejskie klasy B.

Mamy nadzieję, że Ania Cieślak Was zachęciła 🙂 Zapraszamy do salonów Mitsubishi Motors Polska!

Poznaj lepiej naszych bohaterów:
Anna Cieślak: Aktorka
Samochód: Mitsubishi ASX

Autorzy:
Zdjęcia, reżyseria, montaż: Kamil Nowak
Scenariusz, produkcja: Kinga Ossowska
Asystent operatora obrazu, ostrzyciel: Jędrek Lisowski
Fotosy: Monika Kozłowska
Scouting, produkcja: Andrzej Miękus 
Udźwiękowienie: Filip Kuncewicz