1 min. czytania

Bartłomiej Topa – inspiracje w podróży

Nasz Ambasador, Bartek Topa, jest niepowstrzymanym podróżnikiem który zawsze jest ciekaw jakie widoki pojawią się za następnym zakrętem.

Lasy i pola, góry i równiny – te krajobrazy nie zawsze są tłem podróży, czasem stanowią wręcz jej cel i najważniejszy element.

Nasz Ambasador, Bartek Topa, jest niepowstrzymanym podróżnikiem, który zawsze jest ciekaw jakie widoki pojawią się za następnym zakrętem. Bartek podróżuje by oderwać się od codziennej rzeczywistości i spędzić czas w naturze. Obcowanie sam na sam z przyrodą to idealna okazja to wejścia w dialog ze samym sobą oraz do zanurzenia się w kompletnie innym świecie, dalekim od zgiełku i pośpiechu.

Każda wyprawa jest dla niego okazją do pogłębienia swojego kontaktu z naturą. Samochód pełni tutaj rolę towarzysza, który pozwala na dotarcie do celu i daje możliwość obserwowania krajobrazów i przyrody. Mitsubishi ASX stanowi tutaj doskonałą platformę do obserwacji i przemierzania kolejnych kilometrów – niezawodne, z komfortowym wnętrzem i przestronnym bagażnikiem. Idealne, by dotrzeć do bazy wypadowej na kolejne spotkanie z naturą.

„Dla mnie, góry to symbol wolności i siły”, mówi Bartek. I tego właśnie w nich szuka. Spotkania z naturą i górska wspinaczka to aktywności, które dają naszemu Ambasadorowi siłę do poznawania samego siebie oraz do stawania naprzeciw kolejnych wyzwań i przeciwności. Są też symbolem wolności, ponieważ to tam możemy poczuć się naprawdę oderwani od ograniczeń codzienności. Jak dodaje Bartek, obcowanie z naturą to chwila, gdy „czas traci swoją moc”.

Poznaj lepiej naszych bohaterów:
Bartek Topa: Aktor, producent filmowy
Samochód: Mitsubishi ASX

Autorzy:
Scenariusz i reżyseria: Kamil Nowak
Zdjęcia, montaż: Kamil Nowak
Udźwiękowienie: Filip Kuncewicz
Zdjęcia lotnicze: Paweł Poręcki, Krzysztof Ciuba
Korekcja barwna: Wiktor Wolański
Fotosy: Paweł Poręcki
Produkcja: Kinga Ossowska, Paweł Poręcki