2 min. czytania

Maciej Kawecki – inspiracje w podróży

Niektórzy jeżdżą na wakacje, by poznać nową kulturę, a inni szukają aktywnego wypoczynku lub nowych smaków. Dla Maćka Kaweckiego - ambasadora Mitsubishi Motors w Polsce - wakacje to czas przeznaczony na spojrzenie do wewnątrz i ewaluację.

Niektórzy jeżdżą na wakacje, by poznać nową kulturę, a inni szukają aktywnego wypoczynku. Niektórzy szukają nowych smaków i aromatów, a inni przemierzają setki kilometrów, by znaleźć piękne widoki i odpocząć blisko natury.

Tymczasem dla Maćka Kaweckiego – ambasadora Mitsubishi Motors w Polsce – wakacje to czas przeznaczony na spojrzenie do wewnątrz i ewaluację. Jako pasjonat nowych technologii, Maciek cały czas poznaje nowe rozwiązania, spotyka się z ludźmi napędzanymi pasją i szuka obszarów, w których ludzie nieprzerwanie przesuwają granice poznania.

Dla Maćka Kaweckiego wakacje to idealny czas by posegregować świeżo zdobytą wiedzę. Urlop jest dla niego czasem na zdjęcie nogi z gazu i naładowanie baterii. Podróż samochodem w ustronne miejsce to świetna okazja by „zrzucić dane z pamięci na dysk twardy” i oczyścić głowę przed powrotem do pracy i przyswojeniem nowej wiedzy.

W wolnym czasie, dla higieny umysłowej i usystematyzowania wiedzy oraz przekazania jej dalej, Maciek Kawecki pisze książki o technologii. W trakcie podróży Maciek znajduje czas na przelanie swoich obserwacji i przemyśleń na papier. Bliskość, cisza i piękno natury odgrywają w tym procesie niezwykle ważną rolę.

Dlatego doskonałym kompanem podroży dla Maćka jest Mitsubishi ASX – niezawodne i technologicznie zaawansowane, oferujące pewność w podróży i komfort w odpoczynku. Mitsubishi ASX jest czasem samochodem, a czasem pracownią – ale zawsze jest z Maćkiem. Dzięki swojemu zaawansowaniu wciąż przypomina mu o roli technologii w codziennym życiu, ale również komfortowo transportuje go w naprawdę inspirujące miejsca.

Poznaj lepiej naszych bohaterów:
Maciej Kawecki: Pasjonat technologii, Ambasador Cyfrowej Unii Europejskiej, prezes Instytutu Lema, prorektor ds. innowacji Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.
Instagram
Linkedin

Samochód: Mitsubishi ASX

Autorzy:
Scenariusz i reżyseria: Kamil Nowak
Zdjęcia, montaż: Kamil Nowak
Udźwiękowienie: Filip Kuncewicz
Zdjęcia lotnicze: Paweł Poręcki, Krzysztof Ciuba
Korekcja barwna: Wiktor Wolański
Fotosy: Paweł Poręcki
Produkcja: Kinga Ossowska, Paweł Poręcki