1 min. czytania

Anna Cieślak – inspiracje w podróży

Podróż w czasie czy w przestrzeni? Naszej marzycielce, Ani Cieślak, czasem trudno jest zdecydować. Na szczęście przebywanie w baśniowych krajobrazach przy jednoczesnym posiadaniu rozbudowanej wyobraźni sprzyja obu rodzajom podróży.

Ania potrafi śnić na jawie. Napotkany na drodze widok morskich fal, opuszczonych ruin, wijących się dróg i postrzępionego, górskiego horyzontu jest dla niej idealnym tłem do snucia marzeń i oderwania od rzeczywistości.

Ale co jeśli to coś więcej niż tylko sny na jawie? Być może wizje Ani to jej nadnaturalna zdolność do wyczuwania zdarzeń, które wydarzyły się w obserwowanych przestrzeniach wiele pokoleń wstecz. W końcu z racji swojego usposobienia nasza Ambasadorka jest wrażliwa i wyczulona – również na sygnały z przeszłości.

Pretekstem do przenosin w czasie jest dla Ani podróż. A narzędziem i towarzyszem podróży jest nowe Mitsubishi ASX – niezawodne i wygodne, zachęcające do snucia marzeń i do zbaczania z utartego szlaku. Z systemami bezpieczeństwa, które bezpiecznie przeprowadzą wszystkich marzycieli przez długie trasy oraz z systemami rozrywki, które podniosą jakość każdej podróży.

Poznaj lepiej naszych bohaterów:
Anna Cieślak: Aktorka
Samochód: Mitsubishi ASX

Autorzy:
Scenariusz i reżyseria: Kamil Nowak
Zdjęcia, montaż: Kamil Nowak
Udźwiękowienie: Filip Kuncewicz
Zdjęcia lotnicze: Paweł Poręcki, Krzysztof Ciuba
Korekcja barwna: Wiktor Wolański
Fotosy: Paweł Poręcki
Produkcja: Kinga Ossowska, Paweł Poręcki