28 lipca 2020

Wakacje z Mitsubishi

Twój dom jest tam, gdzie go zaparkujesz.
POPRZEDNI NASTĘPNY
Mitsubishi Stories: Co jest Waszą pasją?

Zuza i Aleks: Naszą wspólną pasją jest kitesurfing, windsurfing i surfing.

Kasia i Piotrek: Naszą – podróżowanie. Lubimy cały czas być w ruchu.

Ola i Maciek: Triathlon – i to jest też nasz sposób na życie.

Mitsubishi Stories: Czym zajmujecie się na co dzień?

Zuza: Mieszkamy w Gdyni. Aleks właśnie skończył studia Budowa Jachtów i Okrętów, a ja studiuję chiński i rosyjski. Pomagamy przy organizacji wyjazdów do Maroko z Nelson, a całe lato szkolimy w szkółce ABCSurf w Kuźnicy.

Kasia i Piotrek: Na co dzień prowadzimy portal www.camprest.com, gdzie rozbudowujemy i uaktualniamy rzetelną bazę europejskich campingów. Pół roku udaje nam się pracować zdalnie testując campingi, kampery i przyczepy.

Ola: Maciek jest zawodowym triathlonistą. Uzupełniamy się zawodowo i sportowo wspólnie prowadząc team triathlonowy „Maciej Bodnar Coaching”. Oboje jesteśmy też instruktorami pływania. 

Mitsubishi Stories: Jak zaczęła się Wasza pasja?

Zuza: Mnie pływać na windsurfingu nauczyli rodzice i pamiętam, że od dzieciństwa patrzyłam, jak pływają i marzyłam, żeby spróbować! 3 lata temu poznałam Aleksa, który nauczył mnie pływać na kitesurfingu.

Aleks: Ja też nauczyłem się windsurfingu w dzieciństwie. W wieku 16 lat złapałem wakacyjną pracę w szkółce i nauczyłem się też tam kitesurfingu.

Kasia i Piotrek: U nas również pasję do podróżowania zaszczepili już rodzice, z którymi od małego jeździliśmy na campingi po całej Europie.

Mitsubishi Stories: Jak łączycie pasję z codziennym życiem?

Kasia i Piotrek: Dążyliśmy do tego, aby podróżowanie połączyć z pracą. Od kilku lat zajmujemy się tylko i wyłącznie biznesem online. Podróżujemy zawsze z dwójką dzieci. 

Zuza i Aleks:

Podporządkowujemy pasji całe życie.

Wakacje planujemy tak, żeby popływać – jeśli wieje to nie robimy żadnych planów, tylko jedziemy na spot.

Mitsubishi Stories: Jaki wpływ miała pandemia na Waszą codzienność i Waszą pasję?

Ola i Maciek: Mocno zweryfikowała nasze plany startowe, ale w końcu mieliśmy też czas na rzeczy, które do tej pory nieustannie odkładaliśmy.

Siedzieliśmy non stop w domu i doszliśmy do wniosku, że razem jest nam super. I wzięliśmy ślub.

Zuza: Czas pandemii spędziliśmy w moim domu rodzinnym. Nie udało się niestety nigdzie pojechać, ale pływaliśmy dużo na kitesurfingu, dopóki było to możliwe. Bardzo doceniam, że mogłam tyle czasu spędzić z bliskimi, bo ostatnio taką okazje miałam w dzieciństwie.

Kasia i Piotrek: Patrząc na to z perspektywy czasu to pandemia nie miała na nas aż tak dużego wpływu. Faktycznie trochę stresowaliśmy się podczas lockdownu, czy kiepskie prognozy dla ruchu turystycznego nie wpłyną nasz biznes. Okazało się jednak, że caravaning ma się w tym roku lepiej, niż zwykle i stał się najbezpieczniejszą formą podróżowania.

Mitsubishi Stories: Okej – wyobraźcie sobie wymarzone wakacje. Nieograniczone środki, miesiąc czasu, zero maili w skrzynce i każdy rejon świata jest dla Was dostępny. Co byście zrobili?

Zuza i Aleks: Zapakowalibyśmy się do auta z całym naszym sprzętem i psem Gringo. Szukalibyśmy najlepszych spotów wodnych na świecie i cały dzień spędzali na kitesurfingu.

Ola i Maciek: Marzymy o dzikiej podróży z plecakiem do Ameryki Południowej, do Peru! Poznawalibyśmy lokalsów, jedlibyśmy przysmaki, chodzilibyśmy po górach. A gdy nas rozbolą nogi to odpoczywalibyśmy w małym, butikowym hotelu z widokiem na góry! Zdecydowanie!

Kasia i Piotrek:

W sumie to my nie mamy marzeń, tylko plany!

Także naszym planem na przyszłość jest zmiana campera na pełnomorski jacht, którym opłyniemy świat.

POZNAJ LEPIEJ NASZYCH BOHATERÓW:

Kasia i Piotrek – Camprest

Ola i Maciek 

Zuza i Aleks 

 

MATERIAŁ ZREALIZOWANY PRZY WSPÓŁPRACY:

iKamper

Dometic 

Jack Wolfskin 

Chałupy 6 

Kurkumik 

 

AUTORZY:

KREACJA: 

Monika Kozłowska | Mitsubishi Motors Polska

Paweł Poręcki | Ohohoho Pilots

ZDJĘCIA: Paweł Poręcki | Ohohoho Pilots 

FILM: Marcin Idziaszek

MUZYKA: Filip Kuncewicz

TEKST: Igor Hanke | Agencja Oxymoron 

SCENOGRAFIA: Andrzej Ripper

PRODUKCJA:

Monika Kozłowska, Kinga Lisowska | Mitsubishi Motors Polska

Paweł Poręcki | Ohohoho Pilots

Agencja Oxymoron 

Andrzej Ripper

Udostępnij: