3 min. czytania

Mitsubishi Colt w Berlinie – Maciek Kawecki

Dołączcie do Maćka Kaweckiego, który zabierze Was do Berlina by opowiedzieć o zaawansowanej technologii. Zobaczcie jak nowoczesne Mitsubishi Colt prezentuje się na tle inspirującej, futurystycznej architektury!

Maciek Kawecki: Przy okazji berlińskiej premiery Mitsubishi Colta, najbardziej technologicznie zaawansowanego modelu segmentu B, przyglądam się imponującym budynkom zarządzanym przez cyfrowe mózgi. Nie dość, że wyglądają jak dzieła artystów, to zapewniają największą możliwą energooszczędność i przyjazność środowisku. Tymczasem o moje bezpieczeństwo i przekazywanie informacji dba aż 17 systemów w nowym Mitsubishi Colt, a indukcyjna ładowarka zwalnia mnie z konieczności myślenia o baterii mojego smartfona.

Technologia na pokładzie Mitsubishi Colt, o której mówi Maciek Kawecki, faktycznie może zaskoczyć. Wśród zastosowanych rozwiązań znajduje się między innymi szereg systemów bezpieczeństwa, takich jak adaptacyjny tempomat, system monitorowania martwego pola, system monitorowania dystansu do pojazdu poprzedzającego, system utrzymania na pasie ruchu czy system rozpoznawania znaków drogowych.

Należy tu też wymienić wszystkie rozwiązania zwiększające komfort w codziennej jeździe.
Od technologii ułatwiającej parkowanie (system autonomicznego parkowania oraz system ostrzegania o ruchu poprzecznym podczas jazdy do tyłu), przez systemy rozrywki pokładowej Apple Carplay i Android Auto, po indukcyjną ładowarkę do smartfonów. Nowe Mitsubishi Colt pokazuje, że bezpieczeństwo może iść w parze ze stylem i wygodą.

Tak jak berlińskie budynki, które robią wrażenie na Maćku, tak i nowe Mitsubishi Colt jest symbolem zrównoważonej technologii oraz cyfrowej inteligencji. Oferowany w tym modelu samoładujący się napęd hybrydowy EVO hybrid wyróżnia wysoka moc (aż 143KM) oraz fakt, że Mitsubishi – jako jedyna marka w tej klasie aut – oferuje na niego pięcioletnią gwarancję (ośmioletnią na akumulator trakcyjny).

A skoro mówimy o gwarancji – Mitsubishi dba o swoich kierowców w trakcie podróży, również tych zagranicznych. Decydując się na nowe Mitsubishi Colt staniecie się beneficjentami Zobowiązania Serwisowego Mitsubishi. W jego skład wchodzi między innymi pięcioletnia gwarancja mechaniczna z limitem 100 000 km (uznawana za jedną z najlepszych na rynku) oraz darmowy pakiet usług Assistance na 5 lat, który wspiera kierowców Mitsubishi w każdym zdarzeniu drogowym, zapewniając spokój podczas każdej podróży.

Mimo bycia doskonałym wyborem do miasta, Mitsubishi Colt radzi sobie z wieloma bolączkami samochodów miejskich. Jedną z nich jest brak przestrzeni bagażowej. Tymczasem nowe Mitsubishi Colt rozwiązuje ten problem dzięki jednemu z największych w tej klasie bagażników. Pojemność bagażnika w tym modelu to aż 391 litrów, wspierane przez dodatkowe 26 litrów pojemności w pozostałych schowkach. Dodajmy do tego przestronną kabinę i szeroko otwierane tylne drzwi, dające łatwy dostęp do tylnej kanapy, a otrzymamy naprawdę komfortowe auto miejskie klasy B.

Mamy nadzieję, że nasze nowe Mitsubishi Colt zrobiło na Was nie mniejsze wrażenie, niż na Maćku. Zainteresowani? W takim razie zapraszamy do salonów Mitsubishi!

Poznaj lepiej naszych bohaterów:
Maciej Kawecki: Pasjonat technologii, Ambasador Cyfrowej Unii Europejskiej, prezes Instytutu Lema, prorektor ds. innowacji Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.
Instagram
Linkedin
Samochód: Mitsubishi Colt

Autorzy:
Zdjęcia, reżyseria, montaż: Kamil Nowak
Scenariusz, produkcja: Kinga Ossowska
Asystent operatora obrazu, ostrzyciel: Jędrek Lisowski
Fotosy: Monika Kozłowska
Scouting, produkcja: Andrzej Miękus 
Udźwiękowienie: Filip Kuncewicz